Raf Emniyet Filesi

12,00600,00

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

RAF EMNİYET FİLESİ

Geniş depo ve antrepolar büyük marketler büyük AVM ler hastahaneler fabrikalar mevcut depolarındaki ürünleri için özel bir nizam oluştururlar.Arkalı ve ön tarafı açık olarak kullanılan rafların düzeni bozulmadan durması deprem esnasında raflardaki malzemelerin düşüp kırılması veya depoda bulunan insanların üstüne düşüp üzücü kazalara sebep vermemesi için Raf Emniyet Filesi kullanılır.

Raf Emniyet Filesinin amacı insan hatası veya doğal afetler esnasında insan ve malların korunmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

Raf Emniyet File ürünlerimiz özel mukavemetli ipliklerden üretilmiş  olup konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından İSG normlarına göre montajı yapılarak sizlere teslim edilir.

Aynı zamanda web sitemizden istediğiniz ölçülerde kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Rafların hem düzenli görünmesi hemde emniyet içinde elinizde durması için bu fileler çok işe yaramaktadır.

Raf Emniyet Filesi Ürün depolarında Hastahanelerde Fabrikalarda Büyük alışveriş merkezlerinin depolarında ürün düşmesini engellemek için son derece güvenlik bir ürün ve uygulamadır.

Raf Güvenlik Filesi montajı Uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Raf Güvenlik Filesi ürünlerin büyüklüğüne ve ağırlığına göre ip kalınlıkları ve göz aralıkları değişkenlik arz etmektedir.

Genişlik

, , , , , , , , ,

Yükseklik

, , , ,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Raf Emniyet Filesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen Sipariş Ver