Havuz Güvenlik Filesi

30,001.500,00

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:

HAVUZ GÜVENLİK FİLESİ HAVUZ KORUMA FİLESİ

Havuz Güvenlik Filesi havuzların kullanım dışı olduğu genelde sonbahar kış aylarında çocukların yaşlıların ve evcil hayvanların kazara havuza düşüp boğularak üzücü bir kaza sonucuyla karşılaşmamak için kullanılan bir Havuz Koruma Güvenlik File Sistemidir.

Havuz Koruma Güvenlik File sistemi genelde 6 veya 4mm ip kalınlığı olan göz aralıkların minumum 5cmx5cm olan maksimum 10cmx10cm göz genişliği olan bır güvenlik koruma filesi tercih edilmektedir.

Havuz Güvenlik Filesi Sonbahar aylarında havuz çevresinde bulunan ağaçların yapraklarının havuz içine düşmesini önlemez Bunun için önerilerimiz mevcut Havuz güvenlik filesinin üzerine daha küçük file gözlerine sahip olan kuş önleme filesi kullanmak veya bir branda ile kapatmaktır.

Havuz Güvenlik Brandası Havuz Güvenlik Filesi Gibi can güvenliği sağlamaz ancak havuzun işine serbest malzemelerin yaprakların düşmesini önlemede kullanılabilir. Can güvenliği ise  ancak Havuz Güvenlik Filesi ile sağlanabilir.

Havuz Koruma Filesi ya da Havuz Güvenlik Filesi Özellikleri itibarıyla hayat kurtarmak için kanıtlanmış bir geçmişe sahip olup kullanımı ve montajı kolay ekonomik açıdan düşük maliyetli güvenlik çözümüdür.

Havuz Güvenlik Filesi malzemesini sitemizin online satış bölümünden kredi kartı veya bankamatik kartıyla uygun fiyatla güvenle satın alabilir ayrıca bizlerle iletişime geçerek yetişmiş uzman teknik ekibimizden uygun fiyatlar çerçevesinde montaj hizmeti alabilirsiniz.

HAVUZ GÜVENLİK FİLESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Malzeme Yüksek mukavemetli Polipropilen Polyester Polyamid
Malzeme Çapı 04mm 06mm 08mm
File Göz açıklığı 04cmx04cm   05cmx05cm   06cmx06cm
File Göz Şekli Kare    Baklava
Örgü Şekli Düğümsüz
Devamlı Çalışma Sıcaklığı -40 ile +80 derece
Erime Sıcaklığı 256 C Yangın sırasında alev yürütmez
UV Dayanımı Var
İki Yıllık çevresel etkilerden sonra çekme dayanımı %90
Genişlik

, , , , , , , , ,

Yükseklik

, , , ,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Havuz Güvenlik Filesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen Sipariş Ver