Güvenlik Filesi

Halı Saha Filesi

HALI SAHA FİLESİ

Spor yapmak insan hayatı için oldukça önemli bir spor etkinliğidir.İnsanlar spor yaparak hem daha sağlıklı bir yaşam sürer fiziki görünüm açısından insan kendi bedeniyle barışık fit bir görünüme sahip olur.Ayrıca hareketsizliğe bağlı olarak gelişen birçok hastalığında önüne geçilmiş olur.

Günümüz insanlarının şehirlerin yoğun temposu içinde ancak spor aktivitelerini halı saha gibi alanlarda bulabilmektedir.

Halı sahaların en büyük istenmeyen durumda topların dış mekanlara kaçmasıdır. Oysa akşamları yapılan bir futbol müsabakası ile hem günün stresini atabilir hem de spor faaliyetini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için gerek site içlerinde gerekse belediyelere ait halı sahalar bulunmakta Halı sahaların dış çevreye karşı korunaklı olması için kullanılan halı saha filesi için firmamızla iletişime geçip hem file satın alabilir hem de yetişmiş ekibimizden montaj hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızda halı saha filesi üretimi için genellikle polipropilen veya  poliamed türü iplikler kullanılır. Halı saha filesi olarak kullanılan bu iplikler oldukça dayanıklı olup uzun süre kullanılabilir. Böylece firmamız müşterinin bütçesinin zarar görmesinin de önüne geçmiş olur.

Bunun yanında polipropilen filelerin ateşe karşı dayanıklı olması ayrıca bir avantajdır.

Halı saha Filesi topların sıçramadan dolayı dış kısımlara kaçmasını önleyici bir file sistemidir.

Halı saha fileleri 15 cm 2mm ip kalınlığında olup UV katkılı polyester veya polyamid ipten yüksek mukavemetli olarak üretilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Hemen Sipariş Ver