Güvenlik Filesi

Balkon Çelik Güvenlik Filesi

BALKON ÇELİK GÜVENLİK FİLESİ

Balkon Filesi yüksek katlı evlerde çeşitli nedenlerden dolayı düşmelere bağlı olan yaralanma ve ölümlü elim kazaların önüne geçmek için küçük çocuklar yaşlıları korumak için kullanılır.Aynı zamanda evde barındırdığınız evcil hayvanların kedi köpek gibi düşmelere karşı korumasını sağlar

Balkon Güvenlik Filesi balkon Koruma Fileleri sayesinde çocuklarınız yaşlılarınız balkonlarda saatlerce güvenle vakit geçirip eğlenebilir.

Balkon Fileleri manzaranızın görüntüsünü engellemez Balkon Güvenlik Filesine çelik ağlardan tasarlanmış basınç ve yük testlerinden geçmiş standartlara uygun bir file sistemimiz kullanıma sunulmuştur.

Balkon Çelik Güvenlik Filesi aynı zamanda kuşların balkonlarınızı kirletmesine ve hastalık taşımasına karşı bir önlem olarak kullanılmaktadır.

Balkon Güvenlik Filesi Fiyatları Filenin ip kalınlığına göz aralığına file çeşidine göre farklılık arzetmektedir.Balkon Filesinin tam bitmiş hali evinizin dış cephe fiziksel yapısına göre netleşir mantolama ısı yalıtımı vs gibi.

ÖZELLİKLERİ

*Pencere kanatlarının kapanmasına engel olmaz.

*Ürün piyasadaki 100 den fazla PVC pencere modeline uygun tasarlanmış olup her marka PVC pencereye uyar..

*PVC izolasyonu sayesinde çelik halat ellerinize zarar vermez.

*Dekoratif bir üründür. Halatlar çok ince olduğundan içeride hapis hissi vermez.

* Ağ mesafesi kol girecek ebatta olup yan camlar kolayca silinebilir.

*Sinekliklerle uyumludur. Dıştan takılan sinekliklere engel olmaz.

*Ürünün dayanım testleri İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) labaratuvarlarında yapılmıştır. 250kg yüke dayanır.     Yüksek koruma sağlar.

*Güvenlidir. Çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçakla kesilemez. Ancak acil durumlarda yetişkinler tarafından pense ile kesilip pencereler tahliye amaçlı kullanılabilir.

*Tekrar tekrar kullanılabilir. İhtiyaç durumu ortadan kalktığında rahatlıkla sökülebilir,başka yerde tekrar kullanılabilir.

* Açık bırakılma ihtimali bulunan Pencere çocuk kilidi yada pencere emniyet kilidi yerine, sıcak havalarda pencerenizi tamamen açık bırakabileceğiniz yeni nesil bir güvenlik ürünüdür.

* Kutunun içerisinde montaj için gerekli tüm malzemeler çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Hemen Sipariş Ver